"Brzotín-úprava NN, DP" - kontakty na realizátora stavebných prác

Kontakty na zodpovedné osoby počas realizácie stavby

Vzhľadom k zvýšenému počtu otázok od obyvateľov ohľadom prebiehajúcej realizácie projektu "Brzotín-úprava NN, DP" (otázky ohľadom výkopov pri domov, resp. vstupov na pozemky občanov) uverejňujeme nasledovné priame kontakty na zodpovedné osoby realizujúce projekt, čiže priamo na subdodávateľa pre VSD, t.j. Energogroup :

1.   Vladimír Konrád0918 630 784 - stavbyvedúci Energogroup (subdodávateľ pre VSD)
  2.   Ing. Roman Fedor0908 905 162 - technik výstavby VSD

Prosíme občanov, aby svoje otázky ohľadom problémov pri realizácii projektu, ktorý rieši úpravu vzdušného elektrického NN vedenia a domových prípojok a zároveň výmenu nevyhovujúcich podperných bodov - stĺpov VSD smerovali priamo na tieto osoby a nie na Obecný úrad Brzotín.

Ďakujeme za pochopenie.

Ďalšie informácie ohľadom projektu nájdete aj na tomto odkaze.

Zároveň upozorňujeme na výzvu na odstránenie stromov a porastov zverejnenú na úradnej tabuli obce (odkaz nájdete aj na tomto mieste).

Dátum vloženia: 22. 12. 2021 13:22
Dátum poslednej aktualizácie: 22. 12. 2021 14:00

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

ONLINE:1