Brzotín
Brzotín

"Brzotín-úprava NN, DP" (začiatok realizácie projektu)

Začiatok realizácie stavby "Brzotín-úprava NN, DP" a odovzdanie staveniska od štvrtka 30.9.2021

 

Dňa 30. septembra 2021 sa začal realizovať v našej obci projekt "Brzotín-úprava NN, DP", ktorý rieši úpravu vzdušného elektrického NN vedenia a domových prípojok a zároveň budú nevyhovujúce podperné body nahradené novými v pôvodnej trase.

Viac informácií nájdete aj vo verejnej vyhláške zo dňa 11. marca 2021 (kliknite sem na odkaz).

Realizácia projektu sa týka nasledovných ulíc :

  • Bazová
  • Agátová
  • Kružnianska
  • Topoľová
  • Jasná
  • Smreková
  • Rudnianska
  • Gemerská - časť
  • Tichá
  • Zvonárska

Zároveň žiadame občanov (VSD, a.s. oznamuje prostredníctvom verejnej vyhlášky), resp. vlastníkov a užívateľov nehnuteľností aby umožnili vstup na nehnuteľnosti, na ktorých sa nachádzajú elektrické vedenia a ktoré spadajú pod tento projekt.

Súčasne upozorňujeme občanov pokiaľ nevykonali výrub, resp. okliesnenie stromov a iných porastov v blízkosti elektrický káblov a stĺpov do 13. júna 2021 podľa výzvy zverejnenej dňa 17. mája 2021 na úradnej tabuli obce (kliknite sem na odkaz) spoločnosť VSD vykoná tieto úkony do termínu 31. marca 2022.

 

Súčasne prebieha v obci realizácia a osadenie kamerového systému obce Brzotín a taktiež sa plánuje do konca roka 2021 spoločnosťou VSD, a.s. uskutočňovať projekt pre rekonštrukciu a modernizáciu verejného rozhlasu.

 

Dátum vloženia: 1. 10. 2021 16:46
Dátum poslednej aktualizácie: 5. 10. 2021 13:34
Autor: Správca Webu

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:3
DNES:160
TÝŽDEŇ:377
CELKOM:51080

Cintorín

1243

Donačná listina

Náš kostol