Brzotín
Brzotín

Ďalšie odstávky elektriny v obci

Oznámenia o ďalších plánovaných prerušení distribúcie elektriny a nahlasovanie výpadkov elektriny

Oznamujeme obyvateľom obce,

že Východoslovenská distribučná, a.s. má naplánované ďalšie prerušenia distribúcie elektriny v domácnostiach a termínoch: 1.12.2021 (streda) a 3.12.2021 (piatok).

Termíny a adresy odstávok nájdete aj na našej stránke v časti : Aktuálne→Poruchy, výpadky.

Tieto výpadky elektriny úzko súvisia s opravou a pravidelnou údržbou distribučnej sústavy aj v rámci prebiehajúcej realizácie projektu "Brzotín-úprava NN, DP", čím obmedzia na nevyhnutný čas využívanie elektriny v našej obci na konkrétnych adresách v presne určenom čase.

 

Ďalej informujeme občanov o dostupnom webovom portáli: www.vypadokelektriny.sk , na ktorej je možné na prehľadnej mapke skontrolovať, či už je porucha nahlásená, alebo či ide o plánované prerušenie distribúcie elektriny. Taktiež na tej istej stránke je možné nahlásiť aj novú poruchu.

 

Dátum vloženia: 11. 11. 2021 9:51
Dátum poslednej aktualizácie: 21. 12. 2021 8:44
Autor: Správca Webu

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:2
DNES:173
TÝŽDEŇ:1318
CELKOM:48911

Cintorín

1243

Donačná listina

Náš kostol